MISCELLANEOUS / Toys / Toy 12286462
nr 1228 6462
TOY
Steiff. Length: 23 cm, wear, damages.
Steiff. Längd: 23 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 600
Monday January 14 2019
at 18:39:51
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr